Biz Kimiz ? Ceiş Makina 2008 Yılında Gebze De Kurulmuştur. Talaşlı Ve Kaynaklı İmalat Yöntemlerinde Çalıştığı Firmalara Yol Gösterici Olmuştur. Kalite Standartlarını Hep Daha İleriye Götürmek Amacıyla Gerek Şirket Kurumsallığı Gerek Ölçüm Yöntemlerinin Geliştirilmesiyle Gerekli Adımları Atmıştır. 2008 Yılında Sadece Talaşlı İmalatla Başlayıp Daha Sonrasında Proje Bazlı İşler Alarak Müşterilerinin İsteklerini Karşılamaya Başlamıştır.

Bu Süreçte Projesi Çizilmiş İşleri Üretip Tecrübe Kazandiktan Sonra Artik Müşteri Taleplerine Göre Projeler Tasarlayip Üretimlerini Yapmıştır. 2018 Yılında Büyüme Yolunda İlerleyerek Fabrika Gebze Den Ayrılıp İzmit E Taşınmıştır. Burada 1150 M2 Lik Bir Talaşli İmalat Alani 850 M2 Lik Bir Alanda Da Kaynak Ve Montaj Alani Bulunmaktadir. Teknolojiyi Yakından Takip Eden Ve Kullanan Mühendislerimiz Cad/Cam Ve İmalat Montaj Uygulamasında Uzman Bir Kadro İle Bütün Bu Uygulamalari Bilgisayar Ortaminda Simüle Ederek Uygun Tasarim Gerçekleştirir. Yeniliğe Açık Kadromuz Her Geçen Gün Müşteri Memnuniyetini Artırıcı Çalışmalar Yürütmektedir.

İlerleyen Zamanlarda Savunma Sanayi Uzay Havacilik Gibi Sektörlere Girilmiş Müşteri Portföyünü Bu Yönde Genişletmeyi Hedeflemiştir. Ölçüm Sistemini Ve Tezgah Parkurunu Her Geçen Gün Yenileyip Güçlendiren Bir Üretim Çözüm Ortaği Olma Yolunda İlerlemek Temyiz.